POSIADAMY
PONAD 20 LETNIE
DOŚWIADCZENIE

POTRAFIMY TO WYKORZYSTAĆ I ZAPROPONOWAĆ KLIENTOWI NAJLEPIEJ DOPASOWANE ROZWIĄZANIA
Od wielu lat pośredniczymy w zawieraniu umów ubezpieczeniowych w imieniu i na rzecz zakładów ubezpieczeń. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową specjalizującą się w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych. Dzięki współpracy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi proponujemy ubezpieczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zdobyte przez nas doświadczenie zaowocowało zaufaniem kilkunastu tysięcy klientów, licznymi nagrodami i wyróżnieniami oraz renomą na rynku ubezpieczeń. Swoim klientom służymy wiedzą i doradztwem w sprawach ubezpieczeniowych. Poprzez rozwój, ciągłe doskonalenie i unowocześnianie staramy się dostosować do zmieniających się potrzeb naszych klientów.

SZEROKA GAMA UBEZPIECZEŃ

Współpracujemy z wiodącymi Towarzystwami Ubezpieczeń. Dzięki wieloletniej obecności na rynku
i zdobytemu doświadczeniu możemy zaproponować najlepsze warunki ubezpieczeń i przedstawić najlepiej dopasowaną do potrzeb ofertę.

SYSTEM POWIADOMIEŃ

Dzięki naszemu systemowi powiadomień już nie musisz pamiętać o terminie płatności za polisę. Automatycznie przed terminem płatności otrzymasz wiadomość listem, e-mailem bądź SMS'em !

WYGODNY
DOJAZD

Nasze biuro znajduje się w miejscu zapewniającym dogodny i szybki dojazd - posiadamy własne miejsca parkingowe.

ZAUFANIE


Zdobyliśmy zaufanie klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm, którzy związani są z naszą agencją od wielu lat.

Wszystkie znaki towarowe i graficzne oraz zdjęcia pochodzące ze stron oraz katalogów naszych partnerów, stanowią ich własność.
Firma Asekuracja Agencja Ubezpieczeniowa nie narusza niczyich praw i nie bierze odpowiedzialności za wykorzystanie materiałów użytych na tej stronie przez osoby trzecie.